Reklamos agentūra
Autobusų bilietai internetu. Paprasta ir patogu

Roletai – geriausia apsauga nuo saulės

Roletai-zaliuzeskauneRoletus turbūt galime vadinti pačiu populiariausiu ir efektyviausiu būdu išvengti tiesioginių saulės spindulių bei pernelyg didelio karščio patalpoje. Daugelis žmonių roletus renkasi ne tik todėl, kad jie nepraleidžia karščio, bet ir dėl jų praktiškumo, estetinės išvaizdos, paprastos priežiūros. Langų roletai gali būti patys įvairiausi ir, prieš norint įsigyti šią prekę, patartina pasidomėti visomis roletų rūšimis ir galimybėmis, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamiausia variantą. Tam Jūs galite užsukti į ZaliuzesKaune.lt ar kitą internetinę parduotuvę ir sužinoti rūpimus dalykus net neišėję iš namų.

Klasika niekada nemiršta
Klasikiniai roletai yra patys populiariausi. Tai vidaus roletai, kurie išsiskiria patogumu ir gera išvaizda. Šių roletų spalvų ir audinių pasirinkimas gana platus, todėl juos galima pritaikyti įvairioms namų patalpoms. Jie taip pat yra patogiai montuojami: gali būti įtaisyti tiek sienoje, tiek lubose, tiek nišoje. Patogu tai, kad šio tipo roletai gali būti valdomi mechaniškai ir automatizuotai. Tačiau šių roletų plotis dažniausiai negali viršyti dviejų metrų, o ilgis trijų su puse metrų. Todėl jie dažniausiai tinkami tik standartiniams langams. Žinoma, pagal specialų užsakymą, įmonė gali Jums pagaminti ir didesnius klasikinius roletus, tačiau tokiu atveju garantija jiems suteikiama nebus. Norintiems uždengti itin didelius langus ar vitrinas, geriau apilankyti aprduotuvėje, kur parduodamos apsauginės žaliuzės. Šio tipo žaliuzes galima montuoti net ir ant langų ant kurių yra tinkleliai nuo uodų.

Tyla – gera byla
Labai panašūs į klasikinius yra tylieji roletai, kurie iš esmės yra montuojami labai panašiai. Tačiau skirtumas toks, jog tyliųjų roletų kasetė, kurioje susukamas audinys, tvirtinama prie stiklo viršaus, todėl tiek rankenėlė, kuria valdote roletus, tiek medžiaga, visada prigludusi prie stiklo, o tai suteikia tylų roletų valdymą.

Diena – naktis
Dar viena roletų rūšis – diena ir naktis. Tai ne markizės nuo saulės. Šių roletų gamyboje naudojamas toks audinys, kuris turi skaidrias medžiagos juostas. Jie ne tik atspindi saulės šviesą, sulaiko šilumą, tačiau ir atvirkščiai – Jums panorėjus, tereikia pakeisti roleto padėtį ir dalis saulės šviesos pateks į patalpą. Tai ypač patogu moderniai įrengtuose namuose, taip pat ofisuose, kitose darbo vietose. Šiuos roletus galima tvirtinti prie lango rėmo arba kabliukais.

Naujausios technologijos ir namuose
Viena iš priežasčių, lemiančių roletų populiarumą yra ta, kad jie vis dažniau gali būti valdomi elektra. Tai labai komfortiška. Galite tiesiog nuotoliniu pulteliu valdyti roletus: užtraukti, pakeisti padėtį. Nubudus ryte nereikia keltis iš lovos, kad į kambarį patektų saulės šviesa, užtenka paspausti pultelio mygtuką.

Comments

jevgenij

Roletai puiki namų interjero detalė, gražu ir praktiška.

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)