Previous month:
lapkritis 2012
Next month:
sausis 2013

gruodis 2012

Autobusų bilietai internetu. Paprasta ir patogu

Populiarėjant prekių ir paslaugų pirkimui internetu bei vystantis informacinėms technologijoms ir Lietuvoje atsirado galimybė pirkti autobusų bilietus internetu. Tai labai patogu, nes gali susiplanuoti visą kelionės maršrutą, sužinoti autobusų išvykimo, atvykimo grafikus. Galima gauti ir nuolaidų. Populiariausių maršrutų penketukas: Kaunas (stotis) – Vilnius, Klaipėda – Vilnius, Vilnius – Kaunas (stotis), Vilnius – Klaipėda, Kaunas (stotis) – Klaipėda. Nemažai dėmesio sulaukia ir tarp mūsų populiarūs kurortai - Druskininkai, Palanga, Šventoji. Tačiau mano aplankytose svetainėse iš Vilniaus į juos autobusų bilietai internetu nebuvo parduodami. Na gal iki vasaros situacija pasikeis. Pagyvensim pamatysim. Šiuo metu autobusų bilietai internete parduodami į Kautros, Busturo, Vlasavos ir Klaipėdos, Druskininkų, Mažeikių, Telšių, Jonavos autobusų parkų autobusus.

Autobusu-bilietai-internetu

Pirkti autobuso bilietus internetu gana paprasta. Vienoje populiariausių svetainių pirmiausia reikia pasirinkti ar vyksite Lietuvoje ar į užsienų. Po to reikia nurodyti ar norėsite kartu įsigyti ir bilietą grįžimui atgal. Suvedus išvykimo ir atvykimo stoteles gaunamas galimų maršrutį sąrašas. Sąraše paspaudę ant konkretaus maršruto pavadinimo gauname detalų reiso tvarkaraštį. Taip pat reikia suvesti keleivio duomenis ir nurodyti kiek bilietų bus perkama. Apmokėti galima per pagrindinius Lietuvoje veikiančius bankus. Apmokėjus už bilietus atsiunčiamas tai patvirtinantis elektroninis laiškas ir juos galima atsispausdinti.

Autobusų bilietai internetu yra šiek tiek pigesni nei perkant stotyje. Taip pat dažnai siūloma įvairių nuolaidų. Viena iš jų yra „šeimos bilietas“, kuriam taikoma nuolaida net iki keturiasdešimt procentų. Tačiau ja pasinaudoti gali toli gražu ne kiekvienas. „Šeimos bilietą“ gali įsigyti ne mažesnė kaip trijų asmenų grupė, iš jų vienas vaikas ir du suaugusieji. Vienas autobuso bilietas negali būti grąžintas, jei jis priklauso šeimos grupei. Galima grąžinti tik visus bilietus kartu.

Dar viena tobulėjančių technologijų naujovė atsirado Kautros ir klaipėdos autobusų parko transporte. Tai nemokamas internetinis ryšys tarpmiestinuose autobusuose. Na manau, kelionė tikrai neprailgs važiuojant tokiu autobusu. Galima sutvarkyti ir neatidėliotinus verslo reikalus, ir turiningai pailsėti, pasidomėti pasaulio naujienomis.

Planuokite kelionės maršrutą ir įsigykite bilietus Jums patogiu būdu.


Roletai – geriausia apsauga nuo saulės

Roletai-zaliuzeskauneRoletus turbūt galime vadinti pačiu populiariausiu ir efektyviausiu būdu išvengti tiesioginių saulės spindulių bei pernelyg didelio karščio patalpoje. Daugelis žmonių roletus renkasi ne tik todėl, kad jie nepraleidžia karščio, bet ir dėl jų praktiškumo, estetinės išvaizdos, paprastos priežiūros. Langų roletai gali būti patys įvairiausi ir, prieš norint įsigyti šią prekę, patartina pasidomėti visomis roletų rūšimis ir galimybėmis, kad galėtumėte išsirinkti sau tinkamiausia variantą. Tam Jūs galite užsukti į ZaliuzesKaune.lt ar kitą internetinę parduotuvę ir sužinoti rūpimus dalykus net neišėję iš namų.

Klasika niekada nemiršta
Klasikiniai roletai yra patys populiariausi. Tai vidaus roletai, kurie išsiskiria patogumu ir gera išvaizda. Šių roletų spalvų ir audinių pasirinkimas gana platus, todėl juos galima pritaikyti įvairioms namų patalpoms. Jie taip pat yra patogiai montuojami: gali būti įtaisyti tiek sienoje, tiek lubose, tiek nišoje. Patogu tai, kad šio tipo roletai gali būti valdomi mechaniškai ir automatizuotai. Tačiau šių roletų plotis dažniausiai negali viršyti dviejų metrų, o ilgis trijų su puse metrų. Todėl jie dažniausiai tinkami tik standartiniams langams. Žinoma, pagal specialų užsakymą, įmonė gali Jums pagaminti ir didesnius klasikinius roletus, tačiau tokiu atveju garantija jiems suteikiama nebus. Norintiems uždengti itin didelius langus ar vitrinas, geriau apilankyti aprduotuvėje, kur parduodamos apsauginės žaliuzės. Šio tipo žaliuzes galima montuoti net ir ant langų ant kurių yra tinkleliai nuo uodų.

Tyla – gera byla
Labai panašūs į klasikinius yra tylieji roletai, kurie iš esmės yra montuojami labai panašiai. Tačiau skirtumas toks, jog tyliųjų roletų kasetė, kurioje susukamas audinys, tvirtinama prie stiklo viršaus, todėl tiek rankenėlė, kuria valdote roletus, tiek medžiaga, visada prigludusi prie stiklo, o tai suteikia tylų roletų valdymą.

Diena – naktis
Dar viena roletų rūšis – diena ir naktis. Tai ne markizės nuo saulės. Šių roletų gamyboje naudojamas toks audinys, kuris turi skaidrias medžiagos juostas. Jie ne tik atspindi saulės šviesą, sulaiko šilumą, tačiau ir atvirkščiai – Jums panorėjus, tereikia pakeisti roleto padėtį ir dalis saulės šviesos pateks į patalpą. Tai ypač patogu moderniai įrengtuose namuose, taip pat ofisuose, kitose darbo vietose. Šiuos roletus galima tvirtinti prie lango rėmo arba kabliukais.

Naujausios technologijos ir namuose
Viena iš priežasčių, lemiančių roletų populiarumą yra ta, kad jie vis dažniau gali būti valdomi elektra. Tai labai komfortiška. Galite tiesiog nuotoliniu pulteliu valdyti roletus: užtraukti, pakeisti padėtį. Nubudus ryte nereikia keltis iš lovos, kad į kambarį patektų saulės šviesa, užtenka paspausti pultelio mygtuką.