Fotografijos kursai
Papuošalai internetu - geros dovanos

Pigūs lėktuvų bilietai ir papildomos paslaugos

Bilietai-internetuDarosi vis populiariau savo atostogas susiplanuoti savarankiškai, o skrydžiu ir viešbučiu pasirūpinti savarankiškai. Informacijos dažniausiai ieškome internete, kartais pasiklausiame kitų keliautojų nuomonės apie paslaugų kokybę ir tada nusprendžiame, kaip atostogausime. Kad būtų lengviau, pigių skrydžių bendrovės kartu su lėktuvų bilietais siūlo papildomas paslaugas.


Kadangi visi žino, jog lėktuvų bilietai yra pakankamai brangūs ir labai pigų skrydį nusipirkti yra sudėtingiau nei susirasti viešbutį, pigių skrydžių bendrovės irgi mano, kad jei perkate bilietą, dar neturite išsirinkę, kur apsistoti. Ryanair iškart siūlo savo draugus - didžiulį viso pasaulio viešbučių katalogą www.booking.com. Taip vienu šūviu nušausite du zuikius – nusipirksite ir kelionę, ir turėsite, kur pernakvoti. Labai gera idėja.


Antras pasiūlymas, su kuriuo susidursite pirkdami lėktuvų bilietus – automobilio nuoma. Jei keliaujate savarankiškai, jūsų nevežios autobusas, pilnas ekskursijų ištroškusių poilsiautojų. Važinėti visuomeniniu transportu gali būti brangu, nepatogu, arba ir taip, ir taip. O nuosavomis kojomis neapeisite visko, kad galėtumėte grįžę namo visiems drąsiai sakyti „buvau visur, mačiau viską!“. Išeitis – išsinuomoti automobilį ir keliauti po pasirinktą miestą ar salą savarankiškai, renkantis dominančius objektus ar tiesiog patogų laiką. Be to, išsinuomotas automobilis bus nepakeičiamas, kai užsinorėsite aplankyti gretimą miestą, kurį radote žemėlapyje arba nulėkti iki paplūdimio, esančio už keliolikos kilometrų.


Be abejo, kad kelionė būtų saugesnė, skrydžių bendrovė būtinai pasiūlys ir kelionės draudimo paslaugą. Labai patogu, jei skubate ir norite vienu prisėdimu prie kompiuterio pasirūpinti viskuo. Tačiau su draudimu neskubėkite. Skrydžių kompanijų siūlomas draudimas gali dubliuotis su jūsų turimų kreditinės kortelės draudimu (kam mokėti du kartus už tą patį?) arba gali kainuoti gerokai brangiau, nei gali pasiūlyti draudimo brokeris, gyvenantis gretimoje namo laiptinėje. Kelionės draudimą įsigyti visada suspėsite, tad gerai pasverkite kainą ir ką už ją gausite.

Ir paskutinis pasiūlymas, į kurį greičiausiai atsakysite neigiamai – papildomas bagažas. Jūsų daiktams, kurie netilps į leidžiamo rankinio bagažo išmatavimus bei bei svorį, bus pasiūlytas lengvutis didžiulis lagaminas už tam tikrą kainą. Pasiūlymas neaktualus, kadangi skrisdami į kelionę kelioms dienoms daiktais nepripildysite net nemokamo leidžiamo dydžio lagamino.
Pigių skrydžių bendrovių siūlomi lėktuvų bilietai ir papildomos paslaugos gali padėti jums greičiau ir patogiau pasiruošti kelionei, tačiau renkantis kiekvieną jų siūlomą paslaugą reikia atidžiai pasverti, kiek ta paslauga reikalinga ir ar nesumokėsite daugiau, nei esate suplanavę.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)