Pigūs lėktuvų bilietai ir papildomos paslaugos
Skrydžiai

Papuošalai internetu - geros dovanos

ApyrankeArtėja švenčių sezonas, tad jau laikas dabar pradėti rūpintis dovanomis savo draugams ir artimiesiems. Iš karto paklausite – ką gi jiems dovanoti tokio nebrangaus, įspūdingo ir naudingo. Pigi mėsmalė už 77 litus iš vieno Hyper supermarketo tinka? ;) Atitinka visus požymius – nebrangi, įspūdinga dovana, nes niekas tokios nesitikėjo ir naudinga, nes mėsą keliems kotletams tikrai susimals ją gavęs žmogus. Na, jei netinka, tada pereikime prie kitos kategorijos – kur kas subtilesnės. Tai papuošalai.

Papuošalai parduodami specializuotose parduotuvėse arba internetu. Papuošalai internetu yra šiek tiek pigesni, nes nereikia išlaikyti brangų apšviestą švieselėmis virtiną ir parduotuvę prekybos centre.

Papuošalai dažniausiai dovanojami moterims, tačiau tai nebloga dovana ir vyrams. Todėl natūralu, kad moteriškų papuošalų asortimentas internete yra kur kas didesnis ir įvairesnis.

Kokie papuošalai gali būti dovanojami artimiesiems, draugams ir kolegoms, bei pažįstamiems. Papuošalas – gana individualus dalykas, todėl žiedai čia nelabai tinka. Žiedus tegul dovanoja itin artimi žmonės ir tam tikroms progoms.

Neutraliausia dovana yra segtukai plaukams. Tai labai originali ir įdomi dovana. Ji netradicinę, nes segtukai plaukams paprastai perkami sau, o ne dovanoms. Aišku, juos dovanoti galima tik ilgaplaukėms damoms ir merginoms.

Trumpaplaukėms yra ir kitų originalių ir skoningų papuošalų. Tai įvairios sagės. Vasarą jos nelabai tinkamos, tačiau rudenį, kai merginos apsigaubia įvairiais šaliais ir pledais, sagė suteikia itin elegantiškos moters įspūdį. Tiesa, jos mėgstamos daugiau pagyvenusių moterų, kurios jaučiasi tvirtai gyvenime ir siekia pabrėžti savo vidinį grožį.


Apyrankės yra populiariausiais papuošalas, perkamas dovanoms, tad nedaug pažįstamiems žmonėms galima surasti stilingą ir originalią apyrankę ir ją padovanoti. Aišku, apyrankes galima pasidaryti, tačiau tam reikia fantazijos, laiko ir sugebėjimų pinti, megzti, siūti.

Auskarai ir kaklo papuošalai – pakabučiai ir karoliai labiau dovanojami artimesniems žmonėms, žiedai, kaip jau minėjome – itin artimiems žmonėms – žmonai, draugei, dukrai, kartais mamai.

Papuošalai internetu kainuoja priklausomai nuo medžiagų, tad galima rasti itin priimtinų variantų pagal nusistatytą dovanos sumą. Tai gali būti ir 20 litų ir 200 litų, priklauso nuo to, kam bus dovanojama dovana.

Pirkite kelis papuošalus iš karto, kad pristatymas būtų pigesnis. Jei papuošalas nepatiks, galėsite jį grąžinti per 7 darbo dienas.

Comments

Verify your Comment

Previewing your Comment

This is only a preview. Your comment has not yet been posted.

Working...
Your comment could not be posted. Error type:
Your comment has been posted. Post another comment

The letters and numbers you entered did not match the image. Please try again.

As a final step before posting your comment, enter the letters and numbers you see in the image below. This prevents automated programs from posting comments.

Having trouble reading this image? View an alternate.

Working...

Post a comment

Your Information

(Name and email address are required. Email address will not be displayed with the comment.)